ps3 4.86 Cfw - Rebug 4.86 Cobra 8.2

Herkesin sabırsızlıkla beklediği 4.86 Cfw güncellemesi çıktı. Sadece Daha önce kırdırmış olduğunuz Cfw li playstation 3 için geçerlidir. Kırık Olmayan cihazlara yükleme yapamazsınız. Kırık olmayan cihazları kendiniz kırmak için ps3 kırma rehberine göz atabilir yada iletişim bölümünden destek formu oluşturup yardım alabilirsiniz.
Önceden kırılmış olan ps3 için yeni versiyon çıktığından Store Netflix ve Youtube gibi uygulamaları bu 4.86 Cfw versiyonuna yükseltmeden kullanamazsınız. Endişelenmenize gerek yok güncelleme yaptığınız zaman tekrar giriş sağlanmaktadır. Eğer 4.86 Cfw dosyasını download bölümümüzden indirmediyseniz aşağıdan ücretsiz şifresiz ve hızlı bir şekilde direk indirebilirsiniz.

Dosyayı indirdikten sonra bir usb bellek yardımıyla ps3 ü güncelleyebilirsiniz. Yapmanız gereken işlem usb belleğin ana dizinine indirilen dosyadaki ps3 klasörünü yükleyin. Herhangi bir dosyaya isim değişikliği yapmanıza gerek yoktur. Sürekli bu işlemleri yapan kullanıcılar karışıklık çıkmaması için güncelleme ekranında 4.86 Cfw yi görüp onaylasınlar.

Usb belleği ps3 e taktıktan sonra ayarlar menüsüne gelin ordan sistem güncellemeyi seçin. Çıkan ekranda Depolama ortamından güncelle deyip devam edin. Ve karşınızda Şuanda hangi versiyona güncellemek istiyorsanız onu göreceksiniz. Eğer doğru güncelleme geldiyse X tuşuna basıp devam edin ve güncelleme başlayacaktır.

Güncelleme sırasında yada sonrasında eğer herhangi bir sorun yaşarsanız iletişim bölümünden destek talep edip uzaktan yardım alabilirsiniz.