Ps3 4.87 Yeni versiyon çıktı

4.86 Hen ile kırma işlemi yapan yada yaptıran kullanıcıların şuan için 4.87 versiyonuna playstation 3 lerini yükseltmemesi gerekir. Eğer bilerek yada bilmeden 4.87 güncellemesi yapan kullanıcılar bir kaç 4.87 kırma işlemini beklemesi gerekmektedir. Ps3 4.87 kırma rehberi en kısa sürede yayınlanacaktır. Sizde herzamanki gibi evde kendi kendinize 4.87 kırma işlemi yapabileceksiniz.

4.86 CFW kullanıcıları bu yeni versiyona güncelleme yaparlarsa tekrar eski versiyona düşme yada 4.87 Cfw yapamazlar. Eğer bu güncelleme yapıldıysa korkmayın 4.87 Kırma rehberimiz ile sizde cihazı evde kendi imkanlarınızla kırabilirsiniz. Ana menüdeki oyunları kullanabilirsiniz fakat multiman ve CFW ile yapılan özellikler kullanılamaz. Bir kaç gün içinde ps3 4.87 kırma işlemi hazır olucaktır.

Ps3 4.87 orjinal versiyon çıktı. Tüm kırık ps3 kullananlar bu güncellemeyi şuanda yapmaması gerekir. Çünkü kırıklık iptal olur. Cihaz orjinale döner.
4.87 Kırma işlemi yapıyoruz. Sizlerin de evde kendi kendine kırabilmesi için çok detaylı bir ps3 4.87 kırma rehberi hazırlıyoruz. Her zamanki gibi yine tüm paylaşılanlar ve 4.87 kırma işlemi için gerekli programlar ücretsiz paylaşılmaktadır.

Sitemizdeki tüm içerikleri sizleri hiç uğraştırmadan sayfa sayfa gezdirmeden tek tıkla ulaşın diye çalışıyoruz. 7/24 Ücretsiz Destek Veriyoruz. Sizde lütfen aşağıdaki linke tıklayarak aldığınız hizmeti değerlendirin ve bir yorum yaparak bizlere destek olun.