C.O.D. World At War

Tüm zamanların en büyük aksiyon serisi geri dönüyor. Call of Duty®: Black Ops, elit Black Ops'un Soğuk Savaş perdesi altında gerçekleşen inkar edilebilecek operasyonlarda ve gizli savaşlarda mücadele ettiği için sizi dünya çapındaki çatışmalara götürecek bir eğlence deneyimidir.

EPİK BİR TEK OYUNCAK KAMPANYASI

Call of Duty®'nin ayırt edici yoğunluğu, oyuncuları düşman hatlarının ardında derinlere alan gizli bir savaş, gizli operasyonlar ve dünya genelinde patlayıcı çatışmalar yapan seçkin bir Black Ops askeri olarak alan epik bir tek oyunculu kampanya ile geri dönüyor.

CO-OP GAMEPLAY

 

 
  • ZOMBİLER İADE! Call of Duty®: World of War'da ünlü olan en sevilen co-op modu, geri döndüğünüzde, üç taneye kadar arkadaşınız, kana susamış sınırsız Zombilerin sonsuz dalgalarından kurtulmak için çok sayıda silah kullanıyor. Oyundaki en heyecan verici ve eleştirel beğeni toplayan co-op deneyimlerinden birinde hayatta kalmak için mücadele edin. Zombies'in arkasındaki gizemi çözdükçe bizi izlemeye devam edin ...
  • Savaş Eğitimi, arkadaşlarınızla, çevrimiçi ve bölünmüş ekranla düşman kontrollü AI'ya karşı oynamanıza izin veriyor.

 

İNANILMAZ BİR DERİN MULTIPLAYER DENEYİMİ

Serinin en iyi çok oyunculu deneyimini genişleten Call of Duty®: Black Ops, yeni zirvelere rekabetçi bir oyun getiriyor. Her zamankinden daha fazla özellik ile sevdiğin hızlı, aksiyon dolu dövüşü bekle:

 

  • Ekipman satın almak için para birimi gibi çalışan oyun içi COD Puanlarını, ekleri, paraları ve yeni kişiselleştirme seçeneklerini kazanın. Bu size istediğiniz zaman, istediğiniz şeyi satın alma özgürlüğü verir.
  • Napalm Strikes, uzaktan kumandalı patlayıcı cihaz (RC Car) ve kontrol edilebilir helikopterler gibi tüm yeni Killstreaks.
  • COD Puanlarınızı tamamen yeni Bahis Eşleşmeleri ile çizgiye yerleştirin. Sinirlerinizi ve silah becerilerinizi test eden dört özel oyun modunda ilk üç sıradan biriyle yarışın.
  • Askerlerinizin görünüşünü çeşitli yüz boyaları, silah kamuflajları ve ekipman seçenekleriyle kişiselleştirin.
  • En destansı ölümlerini göstermek için yepyeni Tiyatro Modunu kullanın. Ne yaptığınızı görmek için dünya için oynanış videolarını düzenleyin ve yükleyin.
  • Combat Training'e atlayın ve hem Free-For-All hem de Team Deathmatch oyun modlarında AI botlara karşı taktiklerinizi çevrimdışı bileyin.

 

Playstation 3

Playstation 4

Haberler