Call Of Duty Advanced Warfare

Call of Duty®, Call of Duty®: WWII ile yeni bir oyun kuşağı için İkinci Dünya Savaşı'nı yeniden tanımlayan nefes kesici bir deneyim ile köklerine dönüyor. D-Day Normandiya'da arazi ve Avrupa'nın en büyük savaşında ikonik konumlarla savaş. Klasik Call of Duty savaşını, camaraderie bağlarını ve dünyayı tiranlığa sürükleyen küresel bir güce karşı savaşın affetmez doğasını deneyimleyin.

Call of Duty®: İkinci Dünya Savaşı, üç farklı oyun modu boyunca kesin nesil İkinci Dünya Savaşı deneyimini yaratıyor: Kampanya, Çok Oyunculu ve Zombiler. Kampanya oyuncuları Avrupa tiyatrosuna taşıyor. Çok oyunculu, orijinal botlara geri dönüşü işaret eder. Call of Duty oynanışı. Otantik silahlar ve geleneksel koş-ve-silah eylemleri sizi Dünya Savaşı-temalı konumların geniş bir dizi içine daldırır. 

Çevrimiçi özellikler bir hesap gerektirir ve hizmet şartlarına ve geçerli gizlilik politikasına tabidir (playstationnetwork.com/terms-of-service & playstationnetwork.com/privacy-policy). 


Çevrimiçi Oyun (İsteğe Bağlı)

Yazılım lisansa tabidir (us.playstation.com/softwarelicense). Çevrimiçi özellikler bir hesap gerektirir ve hizmet şartlarına ve geçerli gizlilik politikasına tabidir (playstationnetwork.com/terms-of-service & playstationnetwork.com/privacy-policy). Bu hesapla oturum açıldığında hesabın belirlenen birincil PS4 ™ sistemi ve diğer PS4 ™ sistemlerinde bir kerelik lisans ücreti.

* Season Pass alıcıları 2018 Call of Duty: WWII Season Pass içeriğini alır. Sezon Geçişi içeriği son değil, değişebilir ve oyun için indirilebilecek tüm içeriği içermeyebilir. Season Pass içeriği tüm ülkelerde mevcut olmayabilir ve fiyatlandırma ve yayınlanma tarihleri ​​platforma göre değişebilir. Season Pass içeriği oyun içi mağazadan indirilmeli ve ayrı olarak satın alınmamalı veya tekrar ücretlendirilecektir. Season Pass içeriği ayrı olarak satılabilir. Oyun gerekli, ayrı satılır. 

** Teklif Call of Duty®: WWII Dijital Standart Baskısı ve Dijital Deluxe Edition için geçerlidir. Oyunda CP hazır olduğunda Duty®: Point (CP) çağrısı Call of Duty: WWII. Platform ve bölge mevcudiyeti değişebilir ve değişebilir.

*** Silah kilidi ve 2XP sadece çok oyunculu olarak kullanılabilir. 2XP, 4 saatlik oyunla sınırlıdır. 

**** Bazı restrcitions geçerlidir. Sadece Zombies modunda kullanım içindir. 

 

Playstation 3

Haberler