NEED FOR SPEED SHIFT

• Golden Gate'den Empire State'e - The Run'da yarışın, San Francisco'dan New York'a kadarki en ikonik ve hain yollarda yasadışı bir yarış. 

• Sen Jack'in Rekabetçi Kenarı'sın - Jack'i karanlık geçmişinden, aracın içinde ve dışındaki tehlikelerden bir adım önde tutun. Tek parça halinde ve yarışma öncesinde Jack'i New York'a götürmek sana kalmış. 

• Arkadaşlarınızı Dövün - Autolog'a bağlanın. Zamanlarınızı en çok önem taşıyanlarla karşılaştırın. En iyi olmak için yarışın. Autolog şimdi tüm kariyerinizi takip ediyor - savaşta her yarış sayısının her saniyesini New York'a en hızlı olacak şekilde yapmak.

• Compete in High Octane Multi-Player Racing — Pick a playlist and compete for supremacy across the United States. Join up with your friends online to earn exclusive in-game rewards.

1 Oyuncu
SIXAXIS™ Harekete Duyarlı
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p
DUALSHOCK®3 Titreşim İşlevi
Ağ Özellikleri
Ağ Oyuncuları 2-8

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.