Crysis 3

PS3™ Essentials - The Best of PlayStation®3

PlayStation®3 ile uyumludur.

Crysis’in büyük beğeni toplayan sandbox nişancı oyunu geri döndü.

• Şehirdeki Orman Yağmurunun Yedi Harikası – New York Şehri, dev bir nano kubbe tarafından kapatılmış ve yedi ayrı ortama sahip benzersiz devasa bir yağmur ormanına dönüşmüştür. Mutlak sandbox üstünde ustalaşın ve onu kişisel avlanma zemininize dönüştürün.
• Hedefle, Uyum Sağla ve Saldır – Crysis’in büyük beğeni toplayan sandbox oyunu, oyuncuların kendi yollarını ve yaklaşımlarını seçmelerini sağlayan daha çok açık seviye ile geri döndü. Yükseltilmiş Nano Giysiniz kaba kuvvet veya gizlilik sağlayarak size her zaman birden fazla seçenek sunar.
• Franchise Tarihindeki En Büyük ve En Patlayıcı Cephanelik – Crysis ® 3 , size insan ateşli silahlarından oluşan bir cephanelik vermesinin yanı sıra uzaylı silahlarını talan etmenizi ve tamamen yeni bir Avcı yayını da kullanmanızı sağlar
• CryENGINE Evrimi – CryENGINE, Crytek yaratıcı ekibinin gücünü ortaya koyar ve görsel olarak çarpıcı ve çeşit içeren bir oyun oynama deneyimi sunar.

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Çekçe, Polonyaca, Rusça, Türkçe.

Bu ürün 2D veya 3D oynanabilir. Stereoskopik 3D özelliklerini kullanabilmek için stereoskopik görüntüyü destekleyen bir 3D TV ve uyumlu 3D gözlük gerekir.

1 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p, 1080i, 1080p
DUALSHOCK®3 Titreşim İşlevi
Ağ Özellikleri
Ağ Oyuncuları 2-12
Stereoskopik 3D ile uyumlu

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Playstation 3

Playstation 4

Haberler