7 Days

Ölümsüz tarafından taşan, acımasızca affedilmez bir kıyamet sonrası dünyaya, 7 Days to Die, birinci şahıs nişancı, hayatta kalma dehşeti, kule savunması ve rol oynama oyunlarının benzersiz bir kombinasyonu olan açık dünya oyunu. Hayatta kalma oyun tarzına tamamen yeni bir şekilde savaş, işçiliği, yağma, madencilik, keşif ve karakter gelişimi sunar.

Keşfet - Büyük, benzersiz ve zengin ortamlar, oyunu istediğiniz gibi oynama özgürlüğü sunar.

Zanaat - Zanaat ve tamir silahları, kıyafetler, zırh, aletler, araçlar ve daha fazlası.

İnşa - Bir harabe devralın ya da topraktan inşa edin. Kalenizi, ölümsüz hayatta kalmak için tuzaklar ve savunma pozisyonları içerecek şekilde tasarlayın - dünya tamamen yıkılabilir ve kalıplanabilir.

Cooperate or Compete - Oyuncuya karşı 4 oyuncuya, Player'a karşı Oyuncu, kooperatif sağkalım veya ko-op yaratıcı modlarda iki oyuncu bölünmüş ekran modu içerir.

PSN ve SEN hesaplarının kullanımı Hizmet Şartları ve Kullanıcı Sözleşmesi ve geçerli gizlilik politikasına tabidir (sonyentertainmentnetwork.com/terms-of-service & sonyentertainmentnetwork.com/privacy-policy adresindeki koşullara bakınız). * Çevrimiçi multiplayer ayrıca bir PlayStation®Plus aboneliği gerektirir.

1-2 Oyuncu 
Ağ Oyuncuları 2-4

1080p HD Video Çıkışı 
Çevrimiçi Oyna (İsteğe Bağlı)                                                

Playstation 3

Playstation 4

Haberler