Apotheon

Olympus tanrıları insanlığı terkedip, hayırseverlikten mahrum bırakmaya devam ediyor. Tanrılara karşı silah alın, Olimpos Dağı'na tırmanın ve insanlığın hayatta kalmasını sağlamak için kendi ilahi güçlerini kendinize verin! 
Apotheon, Antik Yunan Mitolojisine dayanan çarpıcı bir sanat tarzı ve kahramanca anlatı ile hızlı ve acımasız bir 2D aksiyon oyunu.

Özellikler: 
-Büyük ve kanlı bronz yaşlı muharebe! Düşmanlarınızı kılıçlarla, mızraklarla, oklarla ve diğer eski savaş silahlarıyla öldürün. 
Olympus Dağı'nın muazzam açık dünyasını keşfedin! Efsanevi varlıkları savaşın ve Artemis Ormanlarından, Apollon Saraylarından ve Tanrıların diğer kutsal alanlarından kutsal hazineyi arayın. 
İnsanlığın son kahramanı olan Nikandreos'un yükselişini dene. Zengin bir tek oyunculu deneyim boyunca tamamen seslendirilmiş efsanevi karakterlerden oluşan renkli bir oyuncuyla etkileşime geçin. 
Arkadaşlarınızı tek bir dövüş için şaka! Bir yerel çok oyunculuya karşı, Yunanistan'ın diğer kahramanları karşısında becerilerinizi çukurlayın.

1-2 oyuncu 
minimum 
650 MB DUALSHOCK®4 
1080p HD Video Çıkışı