Aragami

Sen, gölgeleri kontrol etme gücüne sahip intikamcı bir ruh olan Aragami'sin. Kyushu'nun şehir kalesinde hapsedilmiş bir kız olan Yamiko tarafından çağırıldınız. Aragami hakkındaki gerçeği keşfetmek için kan ve sırlarla dolu karanlık bir yolculuğa çıkın. senin doğaüstü güçlerle Kyuryu işgal şehri sızmak ve Gölge ile Işık savaşır. Zaman ve hafızayı aşan kader tarafından birbirine bağlanan ikiz ruhlar hakkında bir hikaye ortaya çıkarın.

Temel Özellikler: 
* GÖLGELER EMBRACE 
görünmez olmak üzere kendi gölgeler oluşturun. Hedeflerinizi avlarken gölgeden gölgeye ışınlanma. Düşmanlarınızı yaratıcı bir şekilde göndermek için çok çeşitli Gölge Güçleri kullanın.

* PLAYSTYLE'NİZİ SEÇİN 
Her senaryoyu yenmek ve her duruma yaklaşmak için birden fazla yol. Ölümün acımasız bir emisseri veya tespit edilemez bir hayalet olarak oynayın. Hikayen, seçimleriniz.

* Aragami OLMAK 
çağırdım ve bu Mevcudiyetinin anahtarıdır gizemli kız - Kaiho Işığın ordu savaşın ve Yamiko kurtarmak.

PSN ve SEN hesaplarının kullanımı Hizmet Şartları ve Kullanıcı Sözleşmesi ve geçerli gizlilik politikasına tabidir (sonyentertainmentnetwork.com/terms-of-service & sonyentertainmentnetwork.com/privacy-policy adresindeki koşullara bakınız). 
Çevrimiçi özellikler herhangi bir zamanda sonlandırılabilir. 
* Çevrimiçi multiplayer bir PlayStation®Plus üyeliği gerektirir.

1 oyuncu 
Ağ Oyuncular 2-2 
boyut tasarrufu 6GB asgari 
DUALSHOCK®4 
Çevrimiçi Oynat (İsteğe bağlı)

Playstation 3

Playstation 4