BLADESTORM – Nightmare

Serideki bu son sürüm, 2007'nin 'BLADESTORM: The Hundred Years' (Yıl Boyunca Savaş) 'filminin yayınlanmasından itibaren en son teknikleri ve orijinal öyküye birçok yeni unsuru getiriyor. 
Oyuncular paralı asker olarak oynarlar ve dinamik olarak gelişen bir savaş alanında zafere ulaşmalarını sağlamak için çok sayıda farklı kadro tipinin kontrolünü ele alırlar.

Oyuncular, ejderhaların ve siklonların ortaya çıktığı yeni Kabus senaryosuna ek olarak, toplam 200 kadar askerle 4 adete kadar kontrole sahip olabilir ve oyuncular arasında oyun stratejileri gerçekleştirmek için serbestçe değiştirilebilirler. Takımlar ayrıca güçlü kitle saldırıları gerçekleştiren ordulara birleştirilebilir. Oyun ayrıca ağ üzerinden çok oyunculu ve karmaşık bir karakter yaratma fonksiyonuna sahiptir. Bütün bu yeni unsurların hepsi tamamen yeni bir oyun deneyimine dönüşüyor.

Uzaktan Oynatma için gerekli ek donanım.

PSN ve SEN hesaplarının kullanımı Hizmet Şartları ve Kullanıcı Sözleşmesi ve geçerli gizlilik politikasına tabidir (sonyentertainmentnetwork.com/terms-of-service & sonyentertainmentnetwork.com/privacy-policy adresindeki koşullara bakınız). * Çevrimiçi multiplayer ayrıca bir PlayStation®Plus aboneliği gerektirir.

1 Oyuncu 
Ağ Oyuncuları 2-2 
33MB minimum kayıt boyutu 
DUALSHOCK®4 
Uzaktan Oynatma 
1080p HD Video Çıkışı 
Çevrimiçi Oynatma (İsteğe Bağlı)