Ps3 4.89 Kırma

Image

Öncelikle HFW sürüm dosyasını indirin. Zipten çıkan dosyayı FAT32 formatında bir usb belleğe kopyalayın. Ayarlar dan sistem güncellemeye gelin. Depolama ortamından 4.89.2 HFW sürümünü bulucak evet diyerek güncelleme işlemini geçin. Tüm sorulara kabul et diyerek devam edin. Güncelleme işlemi bittikten sonra. Cİhazı internete bağlayın ve saat tarih ayarının güncel olduğundan emin olun. İnternet ve Saat Tarih güncelledikten sonra
Tarayıcıya girin ve üçgene basın dosya ve adres girişine basın. Adres kısmına zmod1.blogspot.com yazın ve starta basın. Açılan sayfada HFW 4.89 + HEN BY ZMOD sekmesine gelin.
01-PS3HEN.p3t.

02-HEN.p3t.

03-HEN INSTALL
bunları sırayla indirin ve 3-HEN İNSTALL yazana basınca enable hen yapıcak ve tarayıcıyı kapat diye uyarı vericek. Evet deyin kapatın. Sonra tarayıcıya tekrar girin kurulumu otomatik yapıcak. Kurulum bittikten sonra cihazı kapatıp açın işlem tamamdır.

4.89 Hfw ilk sürüm güncelleyenler yada 4.89 orjinal sürümde olan tüm kullanıcılar cihazı güvenli moda alıp 4.89.2 hfw sürümüne geçip bu işlemleri yapmalıdırlar.

Mayıs 2022 de çıkmış olan şuan için en son playstation 3 versiyonu olan 4.89 kırma işlemi çıktı.
ps3 4.89 kırma işlemi şuan için eski kırık tüm versiyonların güncellemesinde kullanılır.
Ayrıca daha önce kırılmış yada kırılmamış tüm ps3 kırma işlemlerinde kullanılır.

4.89 kırma işlemi HEN sistemi ile kırık olan yada kıracak olanlar için detaylı kırma rehberi hazırlıyoruz.
4.89 CFW sürümde kullananlar içinde 4.89 CFW versiyonu ve detaylı 4.89 cfw güncelleme rehberini inceleyin.
CFW CİHAZLAR BUNU YAPMAYIN..