ps3 efootball pes 24 (trendyol süper lig ve 1.lig)

Image
Image
Image
Image
Image

Değerli ziyaretçilerimiz, Sizler için güncellenen ve titizlik ile hazırlanan efsane pes 24 (e football 24) güncel kadro yaması sonunda çıkmıştır. Yukarıda incelemiş olduğunuz oyunun her ayrıntısı düşünülmüş ve usulüne uygun olarak editlenmiştir. Her hangi bir rahatsız edici reklam görsel kullanılmamıştır. Oyun motor ayarları kurcalanmamış orjinal oyun yapısı bozulmamıştır. Formalar kadrolar yüzler gol sevinçleri taraftarlar ve sahalar güçlendirilmiş grafik ile güncellenmiştir. Yine hastası olacağınız bir oyun olmuştur. Eski yamalarda bizim oyunu tercih edip beğenen yüzlerce müşteri yorumu için google daki yorumlarımıza bakabilirsiniz.

Oyunda Trendyol Süper Ligi eklenip 2024 olarak güncellenmiştir. Trendyol 1.Ligi 2024 olarak güncellenmiştir. Avrupa ve diğer ülke ligleride 2024 güncel kadrosu olmuştur. Forma yapıları ev sahibi ve deplasman formaları olarak güncellenmiştir. UEFA Konferans Ligi Eklenmiştir. Seyirciler ve tezahüratlar editlenmiştir. Oyunumuz tamamen türkçedir. Türkçe spiker eklenmiştir. Ayrıca isteyenler için ingilizce ve arapça menü ve spikerde mevcuttur. Bu ps3 pes 24 güncel kadro oyununu satın aldığınıza asla pişman olmayacaksınız.

Sitemizde incelemiş olduğunuz bütün resimler ve içerikler güncel kadro pes 24 oyunumuza aittir. Eğer bu efsane oyunu beğenip satın almak isterseniz 7/24 bizi arayabilir yada whatsapp destek hattımızdan merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. oyun dijital içeriktir satın alma işleminden sonra anında oyun linki whatsapp'tan yada mail üzerinden paylaşılacaktır.