Ps3 Fifa 24 (Fc 24)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Evet oyun sever dostlarımız için editlenen efsane bir fifa yaması ile tekrar sizlerleyiz. Bu yamamız fifa 19 üzerine yapılan harika bir güncellemedir. Bu güncellemede oyun, arayüz, futbolcular, takımlar ve saha yamaları yapılmıştır. Oyun yine harika olmuştur. Ps3 kullanmakta olan tüm takipçilerimiz için müjde niteliğinde bir oyundur. Hiç beklemeden bu oyunu ücretsiz indirip arşivinize ekleyebilirsiniz. (Bu bir multiman oyunudur.)

Oyun labirentplaystation.com takipçilerine özel yine ücretsiz olarak paylaşılacaktır. Sizden tek ricamız bizlere google üzerinden bir değerlendirme yapıp ekran fotosunu bize atmanızdır. Whatsapp destek hattımız 7/24 çalışmaktadır. Google üzerinden değerlendirme yapabilmeniz için aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir. Daha önce değerlendirme yapan kullanıcılardan ricamız bir arkadaşı yada başka bir hesaptan değerlendirme yapmasıdır.

Sizlere bu içerikleri reklamsız, virüs olmadan, sayfa sayfa sizi gezdirmeden ve yanıltıcı içerik kullanmadan sizlere ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyaç var. Her şeyin para olduğu bu dönemde sizden tek talebimiz sadece google da bizi değerlendirmeniz.

Playstation 3

Playstation 4