Fifa Street

Ödüllü EA SPORTS FIFA Futbol serisinin yaratıcılarından ve dünyanın dört bir yanından sokak futbolu stilleri ve yıldızlardan ilham alan FIFA Street, şimdiye kadar yapılmış en özgün sokak futbolu oyunudur. Ortamlardan vitese, müzikten spora ve kültürüne kadar her şeyin gerçek olduğu eşsiz ve eğlenceli bir deneyim yaşayın. 

© 2011 Electronic Arts Inc. EA, EA SPORTS ve EA SPORTS logosu ABD ve / veya diğer ülkelerde Electronic Arts Inc.'in ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Her hakkı saklıdır. Resmi FIFA lisanslı ürün.

Yazılım lisansa tabidir (us.playstation.com/softwarelicense). Çevrimiçi etkinlik, Hizmet Şartları ve Kullanıcı Sözleşmesi'ne tabidir (www.playstationnetwork.com/terms-of-service). Bu öğe, bu hesapla etkinleştirilen 2 adete kadar PlayStation® sisteminde, 24 saat içinde 1'den fazla aktif olmayan cihazla kullanılabilir. İçerik başka herhangi bir hesap tarafından kullanılamaz. Cihaz uyumluluğu için lütfen yazılım açıklamasına bakın.

'© FIFA adı ve OLP Logosu, FIFA tarafından korunan telif hakkı veya ticari markadır. Her hakkı saklıdır.' Electronic Arts Inc. tarafından lisans altında üretilmiştir. Premier League Logo Futbol Birliği Premier League Limited 1996. Premier League Logo Futbol Birliği Premier League Limited'in bir ticari markasıdır ve Premier League Club logoları telif hakkı eserleri ve tescilli ticari markalarıdır. ilgili Kulüpler. Hepsi kendi sahiplerinin tür izni ile kullanılır. Futbol Birliği Premier Ligi Limited'in lisansı ile üretilmiştir. Bu ürünün herhangi bir oyuncu tarafından onaylanmasıyla ilgili herhangi bir dernek, Futbol Birliği Premier Ligi Limited tarafından Elektronik Sanatlar'e verilen lisansa göre tasarlanmamış veya ima edilmemiştir. Diğer tüm ticari markalar

 

Playstation 3

Playstation 4

Download