Tekken Tag 2

TEKKEN tarihindeki en büyük karakter kadrosu, kablosuz ad-hoc savaş modu, hayalet verileri ticaret yeteneği, Sağlam tek oyuncu oyun deneyimi ve karakter özelleştirme sistemi ile en büyük dövüş oyunu serisinin PSP ™ sistemi üzerine yükseliyor! 
Temel Özellikler: 
• Daha Fazlası! - 18'den fazla dinamik aşamada savaş! 
• Geniş Karakter Özelleştirme! - En sevdiğiniz karakterleri hayal edebileceğiniz her ayrıntıyla özelleştirin! Saç stillerini, kıyafetlerini, moda aksesuarlarını, dövmelerini vb. Özelleştirin. 
• Sağlam Tek oyunculu oyun Deneyimi! - Oyun parasını, özelleştirme öğelerini ve karaktere özel hikayeyi toplamak için Time Attack, Survival Challenge, Gold Rush ve Story modu gibi çeşitli oyun modlarına atlayın!
• Wireless Battle! - Share your game with friends to engage in multiplayer wireless ad-hoc battle 
• Trade Ghost data! - Trade Ghost data with your friends and engage in ghost battle challenge!

Memory Stick Duo™ ile Uyumlu: minimum 128 KB alan gerekir
Kablosuz Uyumlu (Geçici Mod): 2-2 Oyuncu

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.