TOMB RAIDER 2

- Tam Tomb Raider oyunu
- Gözüpek bir maceracının huzura kavuştuğu yeri keşfedebileceğin ve ödül almak için bir uçak kazası bulmacası çözebileceğin The Tomb of the Lost Adventurer tek oyunculuk indirilebilir içerik paketi.
- Agent 47'nin Hitman: Absolution™ bölümünde kullandığı silahlardan 3 paket
- Dik yamaçlar, hızlı kaçışlar için çok sayıda dönemeç ve düşmanlarını avlaman için ölümcül tuzaklar içeren harap bir bölge olan Shanty Town çok oyunculu harita.

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Felemenkçe, Polonyaca, Portekizce, Rusça.

Tomb Raider Digital Edition

PlayStation®3 ile uyumludur.
minimum 2113KB alan gerekir
1 Oyuncu
DUALSHOCK®3 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p 
Ağ Özellikleri8

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Playstation 3

Download

Haberler