BADLAND – Game of the Year Edition

BADLAND'ın Yılın Oyunculuğu dünyasında uçun ve hayatta kalın ve yoldaki şaşırtıcı tuzakları, bulmacaları ve engelleri keşfedin.

BADLAND yenilikçi fizik tabanlı oyun ve çarpıcı atmosferik grafik ve ses ile bir çok ödül kazanan yan kaydırma aksiyon macera. BADLAND: Year of the Year Edition, PS4 ™ sistemi, PS3 ™ sistemi ve yeni analog çubuk kontrolleri ve geliştirilmiş Full-HD görsellere sahip 'PS Vita' sistemi için yeniden tasarlandı.

GOTY sürümü aynı zamanda çok sayıda yerel çok oyunculu eğlence sunuyor: En fazla 4 oyuncu 27 ölüm eşleşmesi aşamasına katılabilir ya da 100 kişilik işbirliği kampanyasında hayatta kalmak için birlikte çalışabilir.

Özellikler: 
- 15 saat ve tek oyunculu hikayenin 100 seviyeleri 
- Up-to-4 oyuncu yerel multiplayer awesomeness: co-op ve deathmatch 
- Çapraz kaydetme: Oyun ilerlemesi PS3 ™ sistemi, PS4 ™ sistemi ve 'arasında senkronize edilir PS Vita 'sistem sürümleri

Bu Cross-Buy ürünü size PS4 ™ sistemi, PS3 ™ sistemi ve 'PS Vita' sistem versiyonlarını indirmenize izin veriyor!

Full HD 1080p'de video çıkışı 1080p doğal ekran gerektirir.

PSN ve SEN hesaplarının kullanımı Hizmet Şartları ve Kullanıcı Sözleşmesi ve geçerli gizlilik politikasına tabidir (sonyentertainmentnetwork.com/terms-of-service & sonyentertainmentnetwork.com/privacy-policy adresindeki koşullara bakınız). * Çevrimiçi multiplayer ayrıca bir PlayStation®Plus aboneliği gerektirir.

 

1-4 oyuncu 
Minimum 300 MB 
DUALSHOCK®4 
1080p HD Video Çıkışı 
Online Play (Opsiyonel)