Cities – Skylines

 Hayalinizdeki şehri inşa edin: Dumanlı bir endüstri devrimini yaşayın veya yenilenebilir enerji ile desteklenen turistler için ideal olan sakin bir sahil kasabası yaratın. Yolunu yap! 
- Çok katmanlı ve zorlu bir simülasyon: Şehrinizin belediye başkanı olarak oynamak, şehir ekonominizle birlikte eğitim, su elektriği ve çok daha fazlası gibi temel gereksinimleri dengelemekle yüzleşeceksiniz. 
- Kapsamlı yerel trafik simülasyonu: Trafik yönetimi ve yurttaşlarınızın çalışma ve oyun ihtiyaçlarına göre çeşitli etkileşimli ulaşım sistemlerinin kullanılması gerekecektir. 
- Bölgeler ve politikalar: Başka bir belediye binasından daha fazlası! Araç trafiğine kapalı bir şehir merkezi oluşturun, kıyıya ücretsiz toplu taşıma araçları atayabilir ya da banliyölerde evcil hayvanlarınızı yasaklayabilirsiniz.
- Karanlık dahil olduktan sonra: Şehrinizin geceleri tamamen farklı bir yer haline gelmesini izleyin: Gündüz-gece döngüsü, vatandaşlarınızın işten sonra dinlenebilecekleri yerleri aramasını sağlayacaktır.

1 oyuncu 3 
GB minimum boyut 
DUALSHOCK®4