Curses ‘N Chaos

Bu 2B Arena-Brawler dünyasında tek bir yasa var: dövüş ya da öl! Büyücü Kral, topraktaki en sert savaşçılar olan Lea ve Leo'yu lanetledi! Şimdi ölümün gölgesinde yaşıyorlar, ghoulslar tarafından kuşatılıyorlar ve azrailin kendisi tarafından avlanıyorlar! Laneti kaldırmak için, efsanevi Yaşam Elixir'i uydurmalısınız! Ama malzemeleri almanın tek bir yolu var ... MÜCADELE!

Ama delme ve tekme yapabileceğiniz tek şey değildir! Alchemist Allison tarafından desteklenen, senin emrinde iyileşmek, silah ve hatta marshal elementer güçler oluşturmak için iksir ve celpleri bir araya!

Duklarını topla! Bir arkadaşını yanına getir! Wizard King'in ölümsüz şövalyeleri ve canavarları, onlara karşı çıkacak olan kargaşa için hazır değil!

Bu içeriği satın almak, hem PS4 ™ sistemi hem de “PS Vita” sistem sürümlerine hak kazanır!

Uzaktan Oynatma için gerekli ek donanım.

Ara bağlantı için gereken ek donanım.

PSN ve SEN hesaplarının kullanımı Hizmet Şartları ve Kullanıcı Sözleşmesi ve geçerli gizlilik politikasına tabidir (sonyentertainmentnetwork.com/terms-of-service & sonyentertainmentnetwork.com/privacy-policy adresindeki koşullara bakınız). * Çevrimiçi multiplayer ayrıca bir PlayStation®Plus aboneliği gerektirir.

 

1-2 Oyuncu 
Ağ Oyuncuları 2-2 
200MB minimum kayıt boyutu 
DUALSHOCK®4 
Uzaktan Oyun Bağlanabilirliği 
PS4 ™ • PS Vita 
1080p HD Video Çıkışı 
Çevrimiçi Oynatma (İsteğe Bağlı)

 

Playstation 4

Download