LittleBigPlanet ™ Karting

2 Temmuz 2018'den itibaren PlayStation®3'te LittleBigPlanet™ Karting için çevrimiçi özellikleri kullanamayacak ve çok oyunculu modlara erişemeyeceksiniz. Kendi içeriğinizi oluşturmaya devam edebileceksiniz ancak oluşturduklarınızı çevrimiçi oyuncularla paylaşamayacaksınız. 

Genel Bakış
Craftworld tehlikede! Uzaylı Hoard, yaratıcılığın yapı blokları olan Prize Bubble'ları çalıyor. Halkın hıza bayılan yeni bir kahramana ihtiyacı var.

Yarış eldivenlerinizi takın, gaza sonuna kadar basın ve aksiyon dolu bu karting macerasında Craftworld'u Hoard'un ellerinden kurtarmak için yarışın.

Gerçek LittleBigPlanet™ tarzında yarış pistlerini, kartları, kostümleri ve silahları özelleştirin. Hoard ile mücadele edin veya sürprizlere açık çok oyunculu yarışlarda arkadaşlarınız ve rakiplerinizle yarışın.

Sackboy™, motoru çalıştırmanın zamanı geldi.

Özellikler
• Hikaye görevleri, bölüm sonu canavarları ve daha fazlasının yer aldığı heyecan dolu karting macerasında yarışın.
• En fazla 8 oyuncu ile çevrimiçi ve bölünmüş ekran modunda 4 oyuncu ile çevrimdışı yarışlara katılın.
• Dünyanın dört bir yanındaki LBP hayranlarının yarattığı eserleri keşfederek oyunu her oynadığınızda farklı bir yarış deneyimi yaşayın.

Önemli Uyarılar
• Hassas direksiyon kontrolü ile rakiplerin önüne geçmenizi sağlayan PlayStation®Move Racing Wheel LittleBigPlanet™ Karting ile uyumludur.
• LittleBigPlanet™ Karting ve PlayStation®Network'ün heyecan dolu dünyası hakkında daha fazla bilgi almak için eu.playstation.com adresini ziyaret edin.

1-4 Oyuncu, Ağ Özellikleri, Ağ Oyuncuları 2-8, HDTV ekran çözünürlüğü: 720p, Minimum 14 GB Alan Gerekir, SIXAXIS™ harekete duyarlı kontroller ile uyumludur, DUALSHOCK®3 Titreşim İşlevi ile uyumludur, PlayStation®Move Racing Wheel isteğe bağlıdır