Assassin’s Creed Unity

Paris, 1789. Fransız Devrimi bir zamanlar muhteşem bir şehiri terör ve kaos yerine dönüştürüyor. Arnavut kaldırımlı sokakları, baskıcı aristokrasiye karşı yükselmeye cüret eden ortakların kanıyla kırmızılaşıyor. Ulus kendini parçaladıkça, Arno adında genç bir adam Devrimin arkasındaki gerçek güçleri açığa çıkarmak için olağanüstü bir yolculuğa çıkar. Onun arayışı onu bir ulusun kaderi için acımasız bir mücadelenin ortasına atacak ve onu gerçek bir Usta Suikastçiye dönüştürecektir. 

Tamamen yeni bir oyun motoruyla desteklenen, gişe rekorları kıran serisinin bir sonraki gen evrimi olan Assassin's Creed® Unity ile tanışın. Bastille'nin Kral III. Louis'in idam edilmesinden fırtınadan, Fransız Devrimi'ni daha önce hiç olmadığı gibi tecrübe edin ve Fransa halkının tamamen yeni bir kader oluşturmasına yardım edin.

Full HD 1080p'de video çıkışı 1080p doğal ekran gerektirir. 

Uzaktan Oynatma için gerekli ek donanım. 

PSN ve SEN hesaplarının kullanımı Hizmet Şartları ve Kullanıcı Sözleşmesi ve geçerli gizlilik politikasına tabidir (sonyentertainmentnetwork.com/terms-of-service & sonyentertainmentnetwork.com/privacy-policy adresindeki koşullara bakınız). * Çevrimiçi multiplayer ayrıca bir PlayStation®Plus aboneliği gerektirir. 

1 Oyuncu 
Ağ Oyuncuları 2-4 
22MB minimum kayıt boyutu 
DUALSHOCK®4 
Uzaktan Oynatma 
1080p HD Video Çıkışı 
Çevrimiçi Oynatma (İsteğe Bağlı)

Playstation 3